Вітальня в оливкових тонах провансу

236

Вітальня займає чільне місце в будь-якому будинку або квартирі. Вибір кольору для оформлення цієї кімнати багато в чому залежить від загальної стилістики будинку, напрямки освітлення по сторонах світу. Зупинивши свій вибір на оливковому, який утворюється з змішання в єдине ціле трьох таких кольорів, як жовтий, сірий і зелений, ви можете опинитися перед складним вибором. Оскільки отримане похідне рідко використовується в інтер'єрі з-за своєї здатності поглинати світло, відбувається затемнення приміщення — вам будуть потрібні певні знання прийомів по гармонізації простору в оливкових тонах. Певні заходи можна застосувати самостійно.

Освітлення

Слід максимально збільшити точкове освітлення, як доповнення до центральної люстри. Бра і бічні світильники, допоможуть висвітлити оливковий колір. Спектр ламп повинен бути білим, а не жовтим.

Колірні включення

Необхідно додати світлі вставки в оформленні стін і меблів. Чудово освіжає оливку білий колір. Білі пілястри, молдинги уздовж стін відмінно вирішують проблему, більше того, застосування широких або вузьких декоративних карнизів допомагає збільшити або зменшити зорово висоту приміщень, тим самим додаючи легкості простору. Білі меблі кантрі і провансу в поєднанні з білосніжними скатертинами або серветками дозволить розвіяти морок і смуток.

olivka-kantri

Але цей білий повинен бути м'яким, природним, без голубуватих включень, інакше ви ризикуєте отримати замість затишної і стильної вітальні сумну подобу.

Всі рослинні колоранти вдало поєднуються з натуральними, природними відтінками живої природи — трави, жовтого листя, яскравих польових квітів. Вдалим виходить поєднання кольорів компаньйонів.

Дуже ефектні включення квітів фуксії, помаранчового, апельсинового в окремих деталях інтер'єру — у вигляді дивана, килима, полки, порталу. Цікавим і глибоким за змістом виглядає поєднання з кольором морської хвилі у вигляді штор, дивана або подушок. Бордові чохли на стільцях, шпалери з невеликим вензелем кавових відтінків, так само не позбавлені оригінальності і смаку.

Поєднання шоколадного і білого з оливковою найбільш ефектно, як в парі так і окремо. Особливо для тих, хто любить сильні і сміливі візуальні інтер'єрні ефекти. Для любителів більш м'яких колірних рішень, переважні приглушені відтінки оливкового з карамеллю. Тоді переходи тонів будуть плавними, а інтер'єр більш «смачним».

Виявляється, психологами помічено не тільки вплив кольору на психіку людей, на мотивуючі особливості нашої поведінки, але й на переваги у виборі кольору. Інтуїтивно власник вибирає той відтінок, який йому необхідний в певний період життя. Одні кольори здатні заспокоювати, інші призначені розбурхувати уяву, а за допомогою третіх можна повернути любов і хороші взаємини.

mebel_kantri1Правильний вибір кольору кімнати здатний занурити людину в добрий емоційний стан, а невірно підібрана колірна палітра — зробити ізгоєм власного будинку. Від вашого вдалого вибору основного кольору і вірно розставлених акцентів залежить те, як часто ви будете проводити час в цій кімнаті серед улюблених і близьких вам людей. Тому, якщо ви помітили, що вся ваша родина зазвичай збирається кожен вечір саме у цій частині будинку, можна бути впевненим, що вибір оформлення вітальні наразі був вдалим.