Одяг для вікон

173

Штори — це не просто завіси з тканинних матеріалів. Вони є важливим елементом декору і можуть впливати на зовнішній вигляд всієї вашої квартири.

Історія штор починається з часів Давнього Єгипту, а якщо задуматися то ще раніше. Адже наші предки напевно завішували вхід до печери шкурою якого-небудь бідолахи-ведмедя.

Стародавні єгиптяни до створення затишку в домі підходили вже більш раціонально і прикрашали штори орнаментами і всілякими малюнками. Свій додаток в історію штор внесла Стародавня Греція, Візантія і Месопотамія. Штори були не доречні, мабуть, тільки в епоху Середньовіччя, адже їх вузькі вітражні вікна просто в них не потребували.

Потім вже з'явилися стилі бароко і рококо. Завдяки яким ми отримали штори відкриваються вгору, всілякі пензлики, витончені складки, ламбрекени та інше.

Сьогодення ми маємо безліч видів штор, які вільно можемо вибирати виходячи із загальної концепції дизайну нашої квартири.

Почнемо з класичних штор. Слово «класика» говорить сама за себе. Такі штори гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр і не вимагають особливо розкішного оформлення приміщення. Класичні штори красиві і практичні.


Вони захищають від надмірно яскравого вуличного освітлення у вечірній і нічний час. При пошитті штор можна використовувати тканини "blackout", вони не пропускають сонячні промені.

Класичні прямі штори можна доповнювати як завгодно спеціальними стрічками, китицями, шнурами, або бандо (ламбрекеном) — верхньої декоративної деталлю з щільної тканини.

Також можна використовувати підхоплення — невеликі відрізки тканини, за допомогою яких можна розсовувати штори в різні сторони. Штори класичного стилю можуть бути виконані практично з різних тканин.

Римські штори, мабуть, самі незвичайні для нас. За своєю концепцією вони нагадують жалюзі. Це відріз тканини, який можна опускати або піднімати вгору. У тканину римських штор зазвичай вшивають рейки рейки на відстані 20-30 см, щоб при складанні фрагменти тканини нависали друг над другом. Ці штори відмінно підходять для маленьких вікон і їх можна повісити не тільки в квартирі, але і в офісі.

Цікавим рішенням штор, є штори на люверсах.

Родзинка цих популярних штор — рівні вертикальні складки. За допомогою люверсів досягається ефект струмка з тканини. Люверси — кільця, які пробиваються в тканини, і потім надягають на карніз. Підбирати їх можна під колір штор, карнізу або зробити контрастними. Штори на люверсах стильно виглядають в сучасних інтер'єрах. Тканини можуть бути різними. Частіше всього, для декорування вікна з таким єффектом, друга тканина не потрібна. Але використання двох тканин також можливе, тобто виготовляються двушарові штори на люверсах.

Одже, ми пропонуємо Вашій увазі всі види послуг у сфері текстильного дизайну: вибір тканини, пошиття штор і ламбрекенів, доставка готової текстильної продукції, встановлення карнизів та навішування штор.

Запрошуємо відвідати Наш салон штор «ОДЯГ ДЛЯ ВІКОН», який знаходитися:

г, Хмельницький, Пр.Мира 69, ТЦ »Ріко», 4 поверх, 413 офіс.