Який колір штор підійде до рожевих шпалер

184

Для того, щоб правильно підібрати штори до шпалер, практично в будь-якій кімнаті необхідно скористатися одним правилом: тканина повинна на тон перевищувати самі стіни, або ж бути трохи менш яскравою, ніж вони. Багатопрофесійні дизайнери також радять вибирати штори під колір меблів або малюнок її оббивки. Крім цього можливе поєднання з іншими великими об'єктами інтер'єру чи з використовуваним в кімнаті текстилем, наприклад, завжди красиво виглядатимуть штори, подушки і різні покривала, виконані в єдиній тематиці. Але як же слід вчинити, коли виникає необхідність підібрати штори до рожевих шпалер?

У цьому випадку є просте і давно вироблене практикою рішення. Для початку потрібно сказати, що тут не варто сильно ускладнювати себе пошуком штор спеціально для кожної кімнати будинку. Хіба що для кухні можна буде пошукати окремий зносостійкий і легкий в прасуванні матеріал. В інших же випадках, будь то рожева вітальня, спальня або навіть передпокій, обмеження стосуватимуться лише кольорової гами. До рожевих шпалер підходять штори в основному теплого спектра, а саме: червоні, рожеві, помаранчеві, жовті і навіть бордові й коричневі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Можна також використовувати тканину з дрібним або середнім малюнком або візерунком натуральних зелених відтінків. Дуже добре виглядають такі штори в спальні або вітальні виконаної в стилі прованс або модерн. Дані стилі взагалі дуже дружать з рослинної темою, а також зі всілякими варіантами забарвлення інтер'єру. Оскільки колір штор до рожевих шпалер обмежений вищеописаними рамками, то що ж тоді залишається для творчості та оригінальності, запитаєте ви. А залишається насправді дуже багато. Крім перерахованих квітів можна використовувати величезну кількість їх варіацій по насиченості, контрасту і відтінку, тим самим вельми значно розширивши можливості з декорування вікон.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Потім, існує величезна кількість різних аксесуарів, а також методів кріплення штор. Як варіант, штори можна повісити на карниз на люверси, прикрасити їх красивим ламбрекеном або ж задрапірувати за допомогою оригінальних підвісів і т.д. В цілому варіантів для цікавого і вражаючого дизайну вікон існує просто маса, тому й обмеження у виборі кольору матеріалу для штор є зовсім не обмеженням, а скоріше керівництвом для створення гармонії та затишку в інтер'єрі.

Всі види послуг у сфері текстильного дизайну: вибір тканини, пошиття штор і ламбрекенів, доставка готової текстильної продукції, установка карнизів та навішування штор.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Запрошуємо відвідати Наш салон штор «ОДЯГ ДЛЯ ВІКОН», який знаходитися:

г, Хмельницький, Пр.Мира 69, ТЦ »Ріко», 4 поверх, 413 офіс.